youtube facebook twitter google plus

PostHeaderIcon „Logan: Wolverine” z polskim dubbingiem do obejrzenia w VOD

W ubiegłym tygodniu Logan: Wolverine (Logan; 2017) trafił do sprzedaży na DVD i Blu-ray. Jeśli ktoś nie chce wydawać dużych kwot na zakup jednego z tych wydań, to istnieje inna legalna opcja na zapoznanie się z tym filmem. W serwisie VOD.PL udostępniono właśnie film Logan: Wolverine z polskim dubbingiem. Można go wypożyczyć na dwa dni. Standardowa cena za wypożyczenie tego filmu w serwisie VOD.PL wynosi 12,90 zł.

Logan: Wolverine jest jednym z najważniejszych filmów aktorskich, z uwagi na kategorię wiekową R, które w ciągu ostatnich lat dostały kinowy dubbing. Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu, w reżyserii Jerzego Dominika, odpowiada Studio Sonica.

 
Komentarze (6)
1środa, 13 września 2017 22:04
misiek73169
Żeby tak jeszcze kiedyś na jakimś polskim kanale telewizyjnym film poleciał z dubbingiem. Ale w tym przypadku chyba za duże wymagania stawiam.
2środa, 13 września 2017 22:23
Dezerter
Raczej nie ma na to szans, z uwagi na to, że w dubbingu nie ma cenzury i w dialogach ostro rzucają mięchem. Film na pewno wyemituje Polsat. Gdyby mieli dać dubbing to musieliby go emitować po 22:00, a podejrzewam, że tego nie zrobią. Raczej skłaniałbym się ku temu, że ten film ocenzurują podobnie jak "Wilka z Wall Street".

Najpierw film powinien pojawić się w Canal+, ale dubbing co najwyżej może pojawić się na trzeciej ścieżce, którą wybiera niewiele osób. Skoro stacja lektoruje takie familijne produkcje jak "BFG: Bardzo Fajny Gigant" które posiadają kinowy dubbing, to tym bardziej nikt tam nie będzie promował dubbingu "Logana".

Wielka szkoda, że "Logan" nie poleci w HBO, bo stacja mogłaby zrobić dużą reklamę temu dubbingowi. W mojej ocenie ich polityka mieszanych emisji (na przemian albo lektor albo dubbing) jest bardzo dobra i powinna być przykładem dla innych. Zresztą nie oszukujmy się. Stacjom pokroju Polsatu czy TVN-u nie na rękę jest promowanie kinowego dubbingu, bo zaraz by się okazało, że musiałyby zlecać własny dubbing do tego czego nie zdubbingowano, a znacznie taniej jest dać lektora i do tego nie trzeba płacić żadnych tantiem.
3środa, 13 września 2017 23:18
radef
A czy "Logan" z dubbingiem (czy ogólnie) nie zmieściłby się w "16"? Wówczas mógłby być emitowany od 20:00. A z tego co wydaje mi się w większości krajów stosujących cyfrowe ograniczenia "Logan" był od 15 lub 16 lat.
4piątek, 15 września 2017 15:52
Patryk
Jedyna nadzieja w Netflixie
5sobota, 16 września 2017 08:54
Knight Martius
"Logan: Wolverine" jest filmem tak krwawym, że nie zdziwiłbym się, gdyby w telewizji otrzymał kategorię "tylko dla dorosłych", a więc byłby wyświetlany najwcześniej o godz. 23.00. To, czy puściliby wersję z dubbingiem, czy z lektorem (a w związku z tym z ocenzurowanym tłumaczeniem), nie ma tutaj znaczenia.
6sobota, 16 września 2017 22:08
Pottero
Jeśli przyjrzeć się zaleceniom KRRiT odnośnie tego, co nadaje się pod 16, a co pod 18, to „Logan” jednak podpada pod 16. Filmy z tą kategorią mogą zawierać brutalną przemoc, wulgaryzmy i nagość, tak samo jak te z 18. „Logan” co prawda przedstawia negatywny i brutalny obraz świata, ale jego bohaterowie nie są „tymi złymi”, a bronią się przed tym. Zawiera raczej pozytywne wzorce dotyczące przyjaźni, miłości, odpowiedzialności za swoje czyny, rodzicielstwa czy jego odpowiednika. Żeby dostać 18, „Logan” musiałby przedstawiać jawną patologię, której Logan, Laura, Xavier i Caliban są częścią, a oni się jej akurat sprzeciwiają. Gdyby Polsat dał „Loganowi” 16 i puścił o 20.00, a ktoś złożyłby skargę do KRRiT, Polsat raczej uniknąłby kary pieniężnej za złe oznaczenie filmu. Poza tym, skoro np. „Straszny film” puszczany o 20.00 przeszedł z 16, to „Logan” też by przeszedł. Powiedzmy sobie szczerze: jeśli nie ma w nim seksu i przesadnej nagości, to sama przemoc raczej mało kogo zachęci do poskarżenia się KRRiT.

Dodaj swój komentarz

Imię:
Komentarz:

Dubbingowe premiery
W kinach:

Najbliższe premiery:

 • Następcy 2 (9 września; Disney Channel)
 • Zagadki rodziny Hunterów (25 września, Nickelodeon Polska)
 • Biegnij Amelio! (29 września; kino)
 • Big Mouth (29 września; Netflix)
 • Twój Vincent (6 października; kino)
 • Project Mc² (14 października; Disney Channel)
 • Mali bohaterowie (20 października; kino)
 • Thor: Ragnarok (25 października; kino)
 • Liga Sprawiedliwości (17 listopada; kino)
 • Mikołaj w każdym z nas (24 listopada; kino)
 • Co wiecie o swoich dziadkach? (1 grudnia; kino)
 • Gwiezdne wojny: ostatni Jedi (14 grudnia; kino)
 • Paddington 2 (29 grudnia; kino)
 • Traktorek Florek (26 stycznia 2018; kino)
 • Czarna Pantera (14 lutego 2018 roku; kino)
 • Pułapka czasu (9 marca 2018 roku; kino)
 • Traktorek Florek dodaje gazu (23 marca 2018; kino)
 • Wielka wyprawa Oskara (20 kwietnia 2018; kino)
 • Traktorek Florek ratuje farmę (25 maja 2018; kino)

Filmy które można obejrzeć online z dubbingiem w usłudze VOD:

Ostatnio na forum
No posts were found
Logowanie