youtube facebook twitter google plus

PostHeaderIcon Polski Dubbing - Polacy nie gęsi i dubbing swój mają

PostHeaderIcon Luke Skywalker w filmie „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”

Niecałe cztery miesiące dzielą nas od premiery filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi (Star Wars: The Last Jedi; 2017). O fabule filmu nie wiadomo nic, ale Disney udostępnia materiały promujące film. Jednym z nich jest zdjęcie Luke'a Skywalkera w którego ponownie wciela się Mark Hamill. Można je obejrzeć poniżej:

alt

Film reżyseruje Rian Johnson. W obsadzie wystąpili między innymi Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Adam Driver, Benicio Del Toro oraz zmarła niedawno Carrie Fisher.

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi zadebiutują na ekranach polskich kin 14 grudnia. Film będzie dystrybuowany z polskim dubbingiem.

 

PostHeaderIcon „Czarownica 2” z dużą szansą na realizację

Czarownica (Maleficent, 2014) z Angeliną Jolie miała premierę trzy lata temu. Od tego czasu w kwestii kontynuacji filmu niewiele się działo. Prawdopodobnie niedługo się to zmieni ponieważ pojawiły się pierwsze istotne informacje związane z produkcją filmu.

Linda Woolverton przygotowała zarys fabuły Czarownicy 2. Ostateczna wersja scenariusza zostanie napisana przez Jeza Butterwortha. Nic więcej na ten temat nie wiadomo. Zanim Czarownica 2 trafi na ekrany kin mogą minąć dwa lub trzy lata. Wydaje się jednak pewne, że w przypadku skutecznej realizacji, film, podobnie jak pierwsza część, będzie dystrybuowany z polskim dubbingiem.

 

PostHeaderIcon „Legion Samobójców 2”: produkcja filmu się przeciąga

Wydawało się, że po sukcesie kasowym filmu Legion Samobójców, Warner Bros. dosyć szybko rozpocznie prace nad kontynuacją filmu. Studio zapowiadało, także w międzyczasie spin-off pt. Gotham City Sirens. Niestety plany uległy zmianie.

Winnym całej tej sytuacji jest Will Smith, dla którego udział w Legionie Samobójców 2 nie jest priorytetem. Aktor w pierwszej kolejności chce wystąpić w filmach Aladdin i Gemini. Biorąc to pod uwagę, to zdjęcia do Legionu Samobójców 2 mogą się rozpocząć najwcześniej na jesieni 2018 roku. Film mógłby trafić na ekrany kin pod koniec 2019 roku, lub dopiero w 2020 roku.

 

PostHeaderIcon „Ant-Man and the Wasp”: spojrzenie na kostium Evangeline Lilly

Niecały rok dzieli nas od polskiej premiery filmu Ant-Man and the Wasp (2018). Prace na planie zdjęciowym idą zgodnie z harmonogramem. Z każdym kolejnym tygodniem powinny ukazywać się nowe materiały promocyjne.

Jednym z takich materiałów jest opublikowane przez Evangeline Lilly zdjęcie z planu zdjęciowego. Możemy na nim zobaczyć jak aktorka prezentuje się w kostiumie Wasp. Zdjęcie zostało opublikowane przez aktorkę z okazji setnej rocznicy urodzin Jacka Kirby’ego który odznaczył się w tworzeniu komiksów dla Marvela.

W obsadzie Ant-Man and the Wasp znaleźli się między innymi: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Peña, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Laurence Fishburne, Hannah John-Kamen, Walton Goggins i Randall Park.

Powinniśmy się spodziewać, że podobnie jak pierwsza część, tak i druga będzie dystrybuowana z polskim dubbingiem. Ant-Man and the Wasp zadebiutuje na ekranach polskich 3 sierpnia 2018 roku.

 

PostHeaderIcon „Project Mc²” - Netflix: sezon 5. z dubbingiem od 15 września

Netflix ujawnił swoje plany na wrzesień. Z opublikowanych zapowiedzi poznaliśmy datę premiery 5. sezonu serialu Project Mc² (2015-17). Ma on zadebiutować 15 września. Niestety nie wiemy ile konkretnie odcinków zostanie opublikowanych. Poprzednie sezony były nadawane z polskim dubbingiem, tak więc powinniśmy oczekiwać, że i piąty sezon doczeka się polskiego dubbingu.

Serial koncentruje się na przygodach McKeyli McAlister i jej przyjaciół, zainteresowanych naukami ścisłymi i pracującymi dla NOV8 (Innovate) – supertajnej organizacji żeńskich agentek, których celem jest ochrona świata. [opis: Netflix]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej serialu Project Mc², w reżyserii Dariusza Dunowskiego, odpowiada studio SDI Media Polska.

 

Dubbingowe premiery
W kinach:

Najbliższe premiery:

 • Następcy 2 (9 września; Disney Channel)
 • Zagadki rodziny Hunterów (25 września, Nickelodeon Polska)
 • Biegnij Amelio! (29 września; kino)
 • Big Mouth (29 września; Netflix)
 • Twój Vincent (6 października; kino)
 • Project Mc² (14 października; Disney Channel)
 • Mali bohaterowie (20 października; kino)
 • Thor: Ragnarok (25 października; kino)
 • Liga Sprawiedliwości (17 listopada; kino)
 • Mikołaj w każdym z nas (24 listopada; kino)
 • Co wiecie o swoich dziadkach? (1 grudnia; kino)
 • Gwiezdne wojny: ostatni Jedi (14 grudnia; kino)
 • Paddington 2 (29 grudnia; kino)
 • Traktorek Florek (26 stycznia 2018; kino)
 • Czarna Pantera (14 lutego 2018 roku; kino)
 • Pułapka czasu (9 marca 2018 roku; kino)
 • Traktorek Florek dodaje gazu (23 marca 2018; kino)
 • Wielka wyprawa Oskara (20 kwietnia 2018; kino)
 • Traktorek Florek ratuje farmę (25 maja 2018; kino)

Filmy które można obejrzeć online z dubbingiem w usłudze VOD:

Ostatnio na forum
No posts were found
Logowanie