youtube facebook twitter google plus

PostHeaderIcon Polski Dubbing - Polacy nie gęsi i dubbing swój mają

PostHeaderIcon „Transformers: Ostatni Rycerz”: nowy spot telewizyjny

Na YouTube pojawił się kolejny telewizyjny spot promujący film Transformers: Ostatni Rycerz (Transformers: The Last Knight; 2017). Możemy w nim zobaczyć Isabelę Moner jako Izabellę. Spot nie posiada na chwilę obecną polskiego tłumaczenia.

Gdy na świecie Transformery i ludzie toczą wojnę, Cade Yeager wraz ze swoimi towarzyszami wyrusza w podróż, aby zapobiec zagładzie.

Transformers: Ostatni Rycerz zadebiutuje na ekranach polskich kin 23 czerwca. Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu będzie odpowiedzialne studio Start International Polska.

 

PostHeaderIcon „Camp Rock 2: Wielki finał”: powtórka filmu w Disney Channel

Dzisiaj o godzinie 19:30 na antenie Disney Channel odbędzie się powtórka filmu Camp Rock 2: Wielki finał (Camp Rock 2: The Final Jam, 2010). Stacja emituje go w wersji z polskim dubbingiem, w reżyserii Artura Kaczmarskiego, który powstał w studiu SDI Media Polska. Produkcja jest kontynuacją filmu Camp Rock z 2008 roku.

Mitchie wraca na obóz Camp Rock i odkrywa, że po drugiej stronie jeziora powstała konkurencja - Camp Star. Gdy współzawodnictwo się zaostrza, jedna grupa rzuca drugiej wyzwanie.

W obsadzie polskiej wersji dubbingowej filmu Camp Rock 2: Wielki finał wystąpili między innym: Agnieszka Mrozińska – Mitchie (Demi Lovato), Marcin Bosak – Shane (Joe Jonas), Anna Dereszowska – Connie (Maria Canals-Barrera), Joanna Jabłczyńska – Tess (Meaghan Martin), Grzegorz Pawlak – Brown (Daniel Fathers), Monika Pikuła – Caitlin (Alyson Stoner) oraz Marcin Hycnar – Nate (Nick Jonas) i inni.

 

PostHeaderIcon „Logan: Wolverine” w weekend otwarcia zebrał 97 140 widzów

Znane już są wyniki polskiego box office'u za ubiegły weekend (03-05 marca). Logan: Wolverine zdołał przyciągnąć do kin w premierowy weekend ponad 97 140 widzów. Jest to znacznie lepszy wynik od poprzedniej odsłony, filmu Wolverine (2013) która w weekend otwarcia przyciągnęła 31 000 widzów. W sumie poprzednią odsłonę zobaczyło w polskich kinach 135 000 widzów. Prawdopodobnie już w nadchodzący weekend filmowi Logan: Wolverine uda się przekroczyć ten wynik.

Niestety nie wiemy, jaki procentowy udział we frekwencji miały seanse z polskim dubbingiem. Jeśli któryś z nadchodzących filmów opartych na komiksach Marvela, z kategorią wiekową R, otrzyma polski dubbing, to będzie oznaczało, że wyniki sprzedaży wersji dubbingowanej są zadowalające.


 

PostHeaderIcon „Brickleberry” - serial: obsada polskiego dubbingu

Poznaliśmy szczątkową listę realizatorów polskiego dubbingu do serialu animowanego dla widzów dorosłych pt. Brickleberry (2012-15). Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej serialu, w reżyserii Grzegorza Drojewskiego, odpowiada studio Start International Polska.

W obsadzie polskiej wersji dubbingowej serialu Brickleberry wystąpili między innymi: Przemysław Glapiński – Steve Williams, Jarosław Boberek – Connie Cunaman, Paweł Ciołkosz – Denzel Jackson, Krzysztof Dracz – Woodrow „Woody” Johnson, Karolina Kalina-Bulcewicz – Ethel Anderson, Bartosz Wesołowski – Malloy, Grzegorz Drojewski – Bobby Possumcodsm Anna Apostolakis –ekspedientka, Krzysztof Cybiński – niedźwiedź, Robert Czebotar – marketingowiec z firmy Varnadoe, Jakub Szydłowski –kolega Denzela przebrany za członka Ku-Klux Klanu oraz Wojciech Żołądkowicz – kolumbijski ogrodnik i inni.

Serial opowiada o przygodach strażników fikcyjnego Parku Narodowego Brickleberry, którzy muszą stawić czoła groźbie zamknięcia ich miejsca pracy. Żeby ratować sytuację, kierownik parku zatrudnia nową pracownicę, która ma wprowadzić potrzebne zmiany i nie dopuścić do zamknięcia parku.

Brickleberry jest emitowany w piątki o godzinie 23:00 na antenie Comedy Central.

 

PostHeaderIcon „Indiana Jones 5” prawdopodobnie pojawi się w 2019 roku

Powoli zaczynają się pojawiać nowe informacje związane z produkcją piątej odsłony Indiany Jonesa. Pięć lat temu Disney kupił prawa do ekranizacji filmu od Lucasfilmu, ale wokół produkcji niewiele się działo. Teraz wiadomo, że najnowsza odsłona ma być pożegnaniem Harrisona Forda z kultowym bohaterem w którego się wcielał. Prawdopodobnie schedę po nim przejmie nowy aktor.

Jeśli plany nie ulegną zmianie, to piąty film o Indianie Jonesie, pojawi się 19 lipca 2019 roku. Piszemy o tym już teraz ponieważ biorąc pod uwagę obecną politykę Disneya, film najprawdopodobniej będzie dystrybuowany z polskim dubbingiem. Należy jednak pamiętać, że wiążące decyzje odnośnie ewentualnego dubbingu jeszcze nie zapadły.

 

Dubbingowe premiery
W kinach:
 • Był sobie pies
 • Logan: Wolverine
 • Piękna i Bestia
 • Wrota bohaterów
 • Wszystko albo nic
 • Azyl
 • Power Rangers

Najbliższe premiery:

 • The Lodge (27 marca; Disney Channel)
 • Wkręceni-Nakręceni (27 marca; Disney XD)
 • Pan Żaba (21 kwietnia; kino)
 • Strażnicy Galaktyki vol. 2 (5 maja; kino)
 • Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara (26 maja; kino)
 • Wonder Woman (2 czerwca; kino)
 • Zielona szkoła (16 czerwca; kino)
 • Transformers: Ostatni Rycerz (23 czerwca; kino)
 • Spider-Man: Homecoming (14 lipca; kino)
 • Valerian i miasto tysiąca planet (20 lipca; kino)
 • Liga Sprawiedliwości (17 listopada; kino)
 • Mikołaj w każdym z nas (24 listopada; kino)
 • Paddington 2 (29 grudnia; kino)
 • Wielka wyprawa Oskara (2017; kino)

Filmy które można obejrzeć online z dubbingiem w usłudze VOD:

Ostatnio na forum
No posts were found
Logowanie