youtube facebook twitter google plus

PostHeaderIcon Polski Dubbing - Polacy nie gęsi i dubbing swój mają

PostHeaderIcon „Liga Sprawiedliwości”: nowe zdjęcie promujące film

Oficjalna premiera filmu Liga Sprawiedliwości (Justice League; 2017) odbędzie się dopiero za cztery miesiące, ale w sieci zaczyna się pojawiać dużo materiałów promujących film. Jednym z nich jest zdjęcie które opublikowano na łamach Teraz Entertainment Weekly. Możemy na nim zobaczyć Flasha, Batmana oraz Wonder Woman. Z każdym kolejnym tygodniem kampania promocyjna powinna się nasilać.

Liga Sprawiedliwości zadebiutuje na ekranach polskich kin 17 listopada.

 

PostHeaderIcon „Spider-Man: Homecoming” już w kinach z polskim dubbingiem

W kinach w całej Polsce od dnia dzisiejszego można oglądać film Spider-Man: Homecoming. Dla tych którzy zamierzają się wybrać na wersję z polskim dubbingiem informujemy, że polski dubbing posiada jedynie kopia 2D filmu. Pozostałe kopie filmu są w wersji oryginalnej z polskimi napisami.

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Spider-Man: Homecoming, w reżyserii Artura Tyszkiewicza, odpowiada studio SDI Media Polska. O tym jak w niektórych miastach największe multipleksy zaplanowały wieczorne seanse filmu Spider-Man: Homecoming z polskim dubbingiem można przeczytać tutaj.

 

PostHeaderIcon Netflix zmienił polski tytuł serialu „Luźne lejce”

W drugiej połowie czerwca Netflix upublicznił pierwszy sezon serialu aktorskiego Luźne lejce (Free Rein; 2017). Przynajmniej na naszym portalu, polski tytuł serialu spotkał się z krytyką ze strony osób interesujących się jeździectwem. Okazuje się, że w slangu słowo „rein” nie oznacza „lejców”, jak podano w tytule, a „cugle”. Widocznie krytyka była na tyle silna, że Netflix zdecydował się na zmianę polskiego tytułu. Obecnie serial nosi tytuł Życie w cuglach.

 

PostHeaderIcon „Kuba i sekretna receptura” otrzyma polski dubbing

Kino Świat kolejny raz nas zaskakuje. Wprawdzie dystrybutor nie zleca zbyt wiele kinowych dubbingów do filmów aktorskich, ale nie dotyczy to rynku VOD. Kolejnym filmem który otrzyma polski dubbing, specjalnie na potrzeby VOD, będzie duński film Kuba i sekretna receptura (Iqbal & den hemmelige opskrift; 2015). Na YouTube pojawił się właśnie zwiastun z polskim dubbingiem.

Kuba jest czarującym, pomysłowym i energicznym chłopcem. Według jego ojca to jednak za mało, żeby osiągnąć w życiu sukces. Gdy wraz z przyjaciółką Sille i młodszym bratem Tarikiem nieumyślnie doprowadzają do wybuchu w szkolnej klasie, największym zmartwieniem wcale nie będzie gniew ojca. W pogoń za nimi rusza dwóch bandytów, którzy chcą wykorzystać wybuchową miksturę do zrównania z ziemią pobliskiego parku rozrywki, by na jego miejscu zbudować potem wielopoziomowy parking. Ponieważ Tarik nie może przypomnieć sobie dokładnej receptury, napastnicy uprowadzają jego młodszego brata Dinduę. Trójka dzielnych przyjaciół z Kuba na czele musi odnaleźć porwanego chłopca i uchronić ukochany park rozrywki przed niecnymi planami złoczyńców. [opis dystrybutora]

Kuba i sekretna receptura zadebiutuje z polskim dubbingiem w VOD już 21 lipca. Zwiastun z polskim dubbingiem prezentujemy poniżej.

 

PostHeaderIcon „Alicja po drugiej stronie lustra” z dubbingiem w serwisie Netflix

Alicja po drugiej stronie lustra jest kolejnym kinowym dubbingiem który pojawił się w serwisie Netflix. Od dzisiaj ten dubbing został udostępniony wszystkim abonentom. Netflix sukcesywnie dodaje istniejące kinowe dubbingi do swojej oferty.

Po latach Alicja wraca na drugą stronę lustra. Musi cofnąć się w czasie, aby uratować Szalonego Kapelusznika, ale nie będzie to łatwe zadanie.

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Alicja po drugiej stronie lustra, w reżyserii Wojciecha Paszkowskiego, odpowiada studio SDI Media Polska.

 

Dubbingowe premiery
W kinach:

Najbliższe premiery:

 • Alex i spółka: Jak dorosnąć pod okiem rodziców (22 lipca; Disney Channel)
 • Kacper i Emma jadą w góry (28 lipca; kino)
 • Valerian i miasto tysiąca planet (4 sierpnia; kino)
 • Moje wakacje z Rudym (11 sierpnia; kino)
 • Thor: Ragnarok (25 października; kino)
 • Liga Sprawiedliwości (17 listopada; kino)
 • Mikołaj w każdym z nas (24 listopada; kino)
 • Gwiezdne wojny: ostatni Jedi (14 grudnia; kino)
 • Paddington 2 (29 grudnia; kino)
 • Wielka wyprawa Oskara (2017; kino)
 • Czarna Pantera (14 lutego 2018 roku; kino)
 • Pułapka czasu (9 marca 2018 roku; kino)

Filmy które można obejrzeć online z dubbingiem w usłudze VOD:

Ostatnio na forum
No posts were found
Logowanie